Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niedrzwica Duża: Zderzenie volkswagena z motocyklem

Utworzony przez ja, 5 października 2010 r. o 07:22 Powrót do artykułu
no dokładnie, brat chyba Czarka sie tu wypowiadał? wiem ze rodzice nie mysla pewnie teraz o sprawach finansowych ale pasowało by zeby ktos sie tym zainteresował, bo za kazde obrazenie ciała jest odszkodowanie, a jesli, nie daj Boże!, umrą to jeszcze dodatkowe odszkodowanie. jesli sie wniesie to podanie o odszkodowanie juz'po wszytkim' to otrzymaja tylko odszkodowanie za zgon.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
k*, ludzie, otrząśnijcie się. nikt nie umarł. idźcie walczyć o podatki i odszkodowania. wspierajcie rodzinę, znajomych, a nie wypisujcie "nie daj Boże!". ręce opadają, podobnie jak przy czytaniu tych wszystkich specjalistów od powtarzania plotek, ile to kto nie jechał, w jakim stopniu rodzice/kierowca/motocykliści winni, ile promili miał kierowca z dokładnością do 0,0001.. dajcie sobie siana! chłopaki walczą o życie, więc wyłączcie swoje komputerki, gierki i mózgi z bezsensownymi hipotezami i pomódlcie się za nich w ciszy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więc czemu obserwatorka się nie modli??? ;P Tylko siedzi przed komputerem i czyta bezsensowne hipotezy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo spodziewałam się mądrzejszych komentarzy, a po czytaniu postów, w tym co drugiego chyba spod prokuratorskiej ręki - "kto jest winny" lub naocznych świadków, którzy jednak nie do końca mają jednakowe zeznania, musiałam przerwać swe modlitwy, aby wyrazić głębokie oburzenie Waszym poziomem idiotyzmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BARDZO PROSZĘ WSZYSTKICH O ZAKOŃCZENIE TEJ IDIOTYCZNEJ DYSKUSJI... WSTRZEMIĘŹLIWOŚĆ PRZEDE WSZYSTKIM A NIE PLOTKARSTWO I IDIOTYCZNE WYMĄDRZANIE I TEZY Z KOSMOSU WZIĘTE. KONIEC i KROPKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~MrZenith~ to jest do ciebie uważaj co piszesz bo widzę że masz wiadomości z gównianego żródła i o Kim piszesz. Mój braciak walczy o życie ze swoim kolegą Adrianem a ty tu jakieś pierdoły wypisujesz i ten cwaniaczek co zgnita bmk-a w jabłonkę przyjebał ty też zbastuj bo będziecie mieli ze mną do czynienia. Codziennie jestem w szpitalu i jest naprawdę żle więc módlcie się. Jutro jest msza za chłopaków więc gorąco zachęcam do udziału.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Człowieku jeżeli mozna cie człowiekiem nazywać, co ty możesz wiedzieć. Mój brat walczy o życie a ty tu swoje filozofie wypisujesz. Zajmij sie swoja rodziną.Ty przeżyłeś wypadek bo moze tylko paluszek złamałeś a Caruś z Adrianem walczą o życie. Zamiast wypisywac swoje " opinie" pomodliłbyś się bo teraz tylko Bóg może pomóc.
Można mnie nazwać człowiekiem. i co myślisz że jesteś fajny bo mi wrzuciłeś? i ja się tym przejąłem. tak znajdz mi osobę która przy 190km/h wbija się w drzewo i wychodzi z tego ze złamanym palcem.. MOGĘ DUŻO WIEDZIEĆ BO SAM COŚ TAKIEGO PRZEŻYŁEM wiem że wina to prędkość. sam zrobiłem niedawno prawojazdy i najwięcej jechałem 130km/h. boje sie wiecej. a oni wolno też nie jechali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Marek L~ co z Czarkiem i z Brożym????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek L napisał:
~MrZenith~ to jest do ciebie uważaj co piszesz bo widzę że masz wiadomości z gównianego żródła i o Kim piszesz. Mój braciak walczy o życie ze swoim kolegą Adrianem a ty tu jakieś pierdoły wypisujesz i ten cwaniaczek co zgnita bmk-a w jabłonkę przyjebał ty też zbastuj bo będziecie mieli ze mną do czynienia. Codziennie jestem w szpitalu i jest naprawdę żle więc módlcie się. Jutro jest msza za chłopaków więc gorąco zachęcam do udziału.
Noi co z tego że zgnita BMW? noi co? i nie w jabłonke. 3 osoby na miejscu ale co ty tam. pfff nigdy takiego czegos nie przezyles to sie nie udzielaj! Nie jestem cwaniakiem. byłem może kiedyś ale od tego momentu sie zmieniłem. to jest straszne uwierz. Dobra twój brat współczuje wiem że bedziesz go bronił ze to nie jego wina itp ale cóż prawda jest inna. Może nie do konca oni zawinili ale też są bez winy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ND napisał:
Każdy kto bierze w powyższych postach w obronę nietrzeźwego kierowcę, który spowodował wypadek i każdy, kto próbuje zrzucić część winy na motocyklistę, powinien iść do więzienia razem z nim (z kierowcą VW). Druga sprawa jest taka, że zdarzenie miało miejsce POZA terenem zabudowanym, gdzie nie ma ograniczenia 50 km/h, tak więc WOLNO im było jechać szybciej.
szybciej max 70kh a oni mieli grubo ponad 100 więc nie ma co dyskutować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anonim napisał:
Ten kierowca z vw będzie miał p****bane na niedrzwicy... Czarek, Broży wracajcie do zdrowia...
to jest grożba czy poprostu szczekasz szczeniaku bo nikt nie wie kim jesteś bo nie łaska się ujawnić wszyscy cwani a wracająć do tego czy był pijany czy nie to wie on i policja a to że uciekł to sprawa szoku jakiego doznał ale na policję się zgłosił sam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierwoca był alkocholikem i myśle że każdy kto wie kim on był może to potwierdzić ...Znam Czarka wiem że jest twardy i wierze że jakoś z tego wyjdzie. Współczuje rodzinom tak ogromnego cierpienia jakie teraz przeżywają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie chłopaki się rozbili i w strasznym stanie walczą o przeżycie a wy jeden po drugim prześcigacie się w informacjach niby to wiarygodnych kto ile jechał kto ile mial promili itp itd. Jutro odprawiana jest w Niedrzwicy msza o 17 za chłopaków i wtedy niech się każdy za nich pomodli a nie pieprzycie tu mądrości (plotki zasłyszane od bog wie kogo i przekręcone 10 razy) ogarnijcie się bo się tylko ośmieszacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co wiem to jeden chyba już nie żyje (kierowca motocykla)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Codex napisał:
Proszę o przekazanie rodzinie tych chłopaków, że należy im się odszkodowanie. Tel. 781 961 359, E-mail: m.gwarda@codex.org.pl, GG: 6220417 CODEX.ORG.PL
Już hieny się zbiegają!!! Zamiast współczuć, to liczą, ile mogą zarobić na tragedii!!! Wstyd!!!!!! I podłość, aby teraz dbać o swój interes. Bez pomocy takich osób tez można dostać odszkodowanie i nie trzeba się nim z nikim dzielić......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ela napisał:
z tego co wiem to jeden chyba już nie żyje (kierowca motocykla)
Czy to prawda? :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ela napisał:
z tego co wiem to jeden chyba już nie żyje (kierowca motocykla)
Obydwaj żyją, nie słuchajcie plotek, bo niewiem skąd macie takie głupie i bezsensowne informacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OBAJ ŻYJĄ !!! I BĘDĄ !! nie ma nawet innej opcji !!!!!!!!! najważniejsze jest tutaj teraz ich zdrowie a nie to kto ile jechał i czy był pijany !!!!!!!! nie mogę sobie wyobrazić to że akurat mój najlepszy kumpel:(:( Adrianek z tobą całym Sercem ;(:*:*:*:* poradzisz sobie !!!! Czaruś walcz !!!!! dasz rade musisz !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
będzie dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MrZenith napisał:
Ha kierowca był trzeźwy! na 10000% i była to wina tych łebków jechali z za dużą prędkością to jest informacja potwierdzona
A skąd masz takie informacje, jesteś jego synem czy zięciem?????????? Fakty mówią za siebie wymusił pierwszeństawo, spowodował wypadek i UCIEKŁ. NIE UDZIELIŁ POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...